Menu

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania architektury, infrastruktury oraz budownictwa, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie.

Kolekcja AEC Collection zawiera oprogramowanie z rodziny Autodesk Revit, AutoCAD’y branżowe (Architecture, MEP, Civil 3D, Map 3D, Plant 3D, P&ID), a także Navisworks Manage czy 3ds Max. Kolekcja AEC udostępnia też niezwykle użyteczne usługi chmurowe takie, jak Insight 360, InfraWorks 360, Structural Analysis for Revit, FormIt 360 Pro, ReCap 360 Pro do obsługi chmur punktów, Rendering A360 do szybkich wizualizacji oraz mobilny AutoCAD 360 Pro.

Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych. Co więcej, nowe kolekcje to możliwość subskrypcji z dostępem dla jednego użytkownika lub dla wielu użytkowników zwłaszcza, gdy zaistnieje potrzeba dzielenia się oprogramowaniem i usługami chmurowymi z innymi członkami zespołu.

Jeden pakiet, wiele możliwości.

Kolekcja branżowa Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to nowy, wygodniejszy i bardziej elastyczny sposób uzyskania dostępu do bogatego zestawu najważniejszych produktów Autodesk używanych w branży budownictwa. Kolekcja zapewnia dostęp do wielu kluczowych dla Ciebie i Twojej firmy programów i usług, oferując przy tym większą wartość oraz ułatwione subskrybowanie i zarządzanie oprogramowaniem Autodesk. Co więcej, możesz wybrać pomiędzy subskrypcją z dostępem dla pojedynczego użytkownika a dostępem dla wielu użytkowników, jeśli zechcesz współdzielić oprogramowanie i usługi chmurowe.

Kolekcja została zaprojektowana tak, aby zawsze dostarczać najnowsze technologie zawarte zarówno w aplikacjach, jak i w usługach w chmurze. Wszystko po to, aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym i zapewniać swoim klientom lepsze przepływy pracy.

Pakiet zawiera:

Aplikacje desktopowe:
Aplikacje chmurowe:
 • AutoCAD 360 Pro
 • Formit 360 Pro
 • Infraworks 360
 • Insight 360:
  • Energy Analisys for Revit
  • Lighting Analisys for Revit
  • Green Building Studio
 • Structural Analisys for Revit
 • ReCap 360 Pro
 • Rendering A360
 • Miejsce w chmurze (25GB)

Co wyróżnia Autodesk AEC Collection?

Większe możliwości

Kolekcja branżowa oferuje nam szeroki wachlarz możliwości przez dostęp do większej ilości programów i usług niż dotychczasowe pakiety. Jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy kilku produktów Autodesk.

Lepsze zarządzanie

Pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami oraz przede wszystkim dostęp do najnowszych wersji programów to zalety, które wyróżniają nasz produkt na rynku. Dodatkowo sam podejmujesz decyzje o najlepszej kolekcji dla Twojej branży.

Indywidualnie i w zespole

Najnowsze pakiety zaspokajają potrzeby jednego użytkownika (single-user) oraz dają możliwość pracy w zespole (multi-user). Wiele różnorodnych opcji użytkowania sprawiają, że nowe pakiety są jeszcze lepiej przystosowane do Twoich potrzeb.

Dostęp do najnowszej technologii

Autodesk oferuje dostęp do najnowszych aplikacji oraz bogatszy zestaw usług chmurowych niż w przypadku poprzednich pakietów Design Suite i Creation Suite.

 

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Firma