Menu

Autodesk AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture to AutoCAD dla architektów
Znane środowisko programu AutoCAD i jego działanie umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Pod ręką znajdują się wszystkie funkcje programu AutoCAD oraz specjalnie stworzone dla architektów narzędzia do kreślenia i projektowania.

Natychmiastowa wydajność
Już w pierwszych dniach pracy w AutoCAD Architecture możliwe jest szybsze tworzenie rysunków, arkuszy i zestawień, automatyzacja żmudnych zadań oraz polepszenie koordynacji. Zestawienia AutoCAD Architecture mogą być swobodnie konwertowane na tabele AutoCADa w celu łatwiejszej manipulacji danymi. Bloki AutoCADa natomiast mogą być przekształcane na obiekty budynku w celu szybszego i dokładniejszego zestawiania.

Elastyczność
Ponieważ AutoCAD Architecture jest zbudowany na platformie AutoCADa, użytkownik może pracować nadal w znany sobie sposób, wprowadzając bardziej zaawansowane funkcje w dowolnym i odpowiednim dla siebie tempie. Na przykład można rozpocząć od używania jedynie detalowania 2D, a kolejne funkcje takie jak ściany, drzwi i okna wprowadzić w dogodnym czasie.

Łatwa współpraca
Format plików DWG, będący standardem przemysłowym znacznie ułatwia wymianę informacji. Dzięki temu współpraca międzybranżowa jest bardziej skoordynowana i dysponuje większą ilością danych. Zintegrowany rendering umożliwia lepszą wizualizację projektu i łatwiejszą komunikację z klientem. AutoCAD Architecture posiada również ulepszone funkcje do współpracy rozproszonych grup projektowych.

Zalety

Detale
Czy dokumentowanie i opisywanie projektów zabiera Ci zbyt wiele czasu? Zadania te można wykonywać kilkukrotnie szybciej za pomocą bogatej biblioteki programu AutoCAD Architecture, obejmującej komponenty detali 2D oraz potężne narzędzia do ich edycji i tworzenia opisów. Możesz zautomatyzować proces tworzenia rysunków detali i generowania spójnych opisów, a następnie za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą tworzyć tabele opisów. Zaoszczędzisz w ten sposób wiele godzin żmudnej pracy przy kreśleniu i opisywaniu detali.

detale
Pomieszczenia Szukasz bardziej wydajnej metody obliczania powierzchni i etykietowania pomieszczeń? W programie AutoCAD Architecture możesz automatycznie etykietować wszystkie pomieszczenia, obliczenia powierzchni są dokonywane przez program również automatycznie i ich wyniki mogą się również pojawiać na etykietach. Ponieważ definicje pomieszczeń uaktualniają się automatycznie po zmianie geometrii budynku, etykiety i wyniki obliczeń powierzchni również natychmiast zmieniają swoje wartości. Eliminuje to czas potrzebny na aktualizację tabel i etykiet powierzchni i gwarantuje poprawność danych obliczeniowych.pomieszczenia
Zestawienia
Ustawienia wyświetlania i narzędzia obliczeniowe gwarantują, że Twoje tabele zestawieniowe będą zawsze aktualne, a ich wygląd będzie zgodny ze standardami obowiązującymi w biurze. Możesz łatwo zmienić standardowe style tabel lub stworzyć nowe od podstaw i uwzględnić w nich potrzebne obliczenia. Ponieważ zestawienia są połączone z projektem, możesz je łatwo uaktualnić przy pomocy jednego kliknięcia myszą.
 zestawienia
Ściany, drzwi i okna
W jaki sposób można szybciej tworzyć i modyfikować rzuty kondygnacji? Skorzystaj ze ścian, drzwi i okien, aby szybko narysować, opisać i zestawić te popularne elementy budynku. Możesz automatycznie wstawić w ścianę drzwi lub okno i mieć pełną kontrolę podczas umieszczania. Możesz przesunąć ścianę, a połączone z nią inne ściany i pomieszczenia zostaną automatycznie zaktualizowane. Zyskasz w ten sposób dużo czasu potrzebnego na docinanie i wydłużanie linii, zmianę obszarów kreskowania, czyli najbardziej czasochłonne czynności wykonywane podczas edycji rzutów.
sciany

Przekroje i elewacje
Czy potrzebujesz bardziej wydajnego sposobu zarządzania dokumentacją projektową? Użyj AutoCAD Architecture do generowania przekrojów i elewacji 2D bezpośrednio z rzutów. Ponieważ grafika przekrojów i elewacji jest generowana bezpośrednio z projektu – zachowuje właściwości warstw, kolorów i rodzajów linii – możesz łatwo je uaktualnić po dokonaniu zmian w projekcie. Możesz pracować w znanym środowisku programu AutoCAD, używać narzędzi dedykowanych do projektowania oraz kreślenia architektonicznego i jednocześnie drastycznie ograniczyć czas tworzenia i wprowadzania zmian do kluczowych elementów dokumentacji, jakimi są przekroje i elewacje.

przekroje
Wymiarowanie
Czy po dokonaniu zmian w projekcie musisz ręcznie aktualizować wymiary? W programie AutoCAD Architecture możesz zwymiarować dowolne ściany i jej komponenty, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Twoim biurze. Ponieważ wymiary te są dynamiczne, uaktualnią się one automatycznie po dokonaniu zmian w projekcie, eliminując potrzebę ręcznej, czasochłonnej aktualizacji.
wymiary

Zintegrowany rendering
Ożyw swoje projekty i prezentuj je na dowolnym etapie projektowania z pomocą zintegrowanego renderingu. Zoptymalizowane możliwości wizualizacji zostały całkowicie wbudowane w program AutoCAD Architecture. Dzięki nim możesz łatwo podnieść jakość prezentacji i przekazać więcej informacji klientowi, co zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku.

render

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO