Menu

Factory Design Utilities

Factory Design Utilities to rozwiązanie przygotowane do tworzenia oraz optymalizacji planów zakładów produkcyjnych, umożliwiające projektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu, dzięki stworzeniu cyfrowego modelu.

Factory Design Utilities to:

Optymalizacja planu zakładu produkcyjnego jeszcze przed rozpoczęciem budowy

Już na wczesnym etapie opracowywania planu zakładu można go przeanalizować pod kryterium sprawnego przepływu materiałów, stopnia zużycia energii oraz wykorzystania maszyn.

Analiza kolizji oraz identyfikacja potencjalnych problemów przed uruchomieniem produkcji

Wchodzące w skład pakietu oprogramowanie umożliwia weryfikację i zatwierdzenie urządzeń produkcyjnych oraz przeanalizowanie ich cyfrowo pod kątem kolizji i bezpieczeństwa. To jest możliwe jeszcze przed dokonaniem jakichkolwiek kosztownych zakupów sprzętu.

Tworzenie planów 2D i 3D

Rysunki i trójwymiarowe modele planu zakładu produkcyjnego są ze sobą skojarzone, więc wszystkie zmiany wprowadzone do projektu są automatycznie aktualizowane – zarówno w tworzonych rysunkach, jak i modelach. To jest możliwe dzięki kompleksowym narzędziom do generowania dokładnej dokumentacji projektowej i montażowej bezpośrednio z modelu 3D.

Wizualizacja i analiza trójwymiarowego planu zakładu

Zaawansowane renderingi i wizualizacje wysokiej jakości ułatwiają współpracę oraz pozwalają przeanalizować cyfrowy plan zakładu produkcyjnego w sposób interaktywny – metodą „wirtualnego spaceru” lub „wirtualnego przelotu”. Dodatkowo wchodzące w pakiet oprogramowanie Navisworks pozwala na Symulację procesu instalacji sprzętu – tworzenie harmonogramu budowania fabryki wraz z harmonogramem dostarczania sprzętu.

Autodesk 360

Usługi w chmurze Autodesk pozwalają na dostęp do biblioteki obiektów wyposażenia zakładu produkcyjnego. Usługa oferuje możliwość prywatnego, jak i publicznego udostępniania plików oraz zarządzania nimi. Projekty można udostępniać zarówno za pomocą przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych.

 

 

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO