Menu

Informacje

Tylko w dniach 17 – 24 kwietnia każdy Klient może zakupić roczne subskrypcje nawet z 27 – procentowym rabatem! Promocją zostało objęte oprogramowanie: Autodesk AutoCAD LT 2019 oraz Autodesk Revit LT Suite 2019. Oferta jest dostępna jedynie przez tydzień lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj dalej

Od 22 marca 2018 roku supskrypcja AutoCAD zawierać będzie dostęp do wielu narzędzi wertykalnych.

Czytaj dalej

Jak zapanować nad zmianami projekcie, oddać pracę w terminie i uniknąć kar umownych? Niezbędne jest odpowiednie zaplecze narzędziowe.

Czytaj dalej

Błędy w projekcie mogą się pojawić na każdym etapie prac. Sprawdźmy, jak programy Urbano, ReCap Pro i Navisworks Manage rozwiązują ten problem.

Czytaj dalej

Jak zapanować nad zmianami projekcie, oddać pracę w terminie i uniknąć kar umownych? Jak eliminować błędy, a przede wszystkim, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom inwestora? Niezbędne jest odpowiednie zaplecze narzędziowe.

Czytaj dalej

Od 22 marca 2018 roku supskrypcja AutoCAD zawierać będzie dostęp do wielu narzędzi wertykalnych.

Czytaj dalej

  W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszam do kontaktu: KONTAKT  

Czytaj dalej

Odpowiedz przed samym sobą na kilka pytań. Jeżeli zaznaczyłeś choć 4 odpowiedzi twierdzące, to prezentacja „Jak stawić czoła wyzwaniom firm produkcyjnych w 2018 roku z koncepcją 4Z?” jest dla Ciebie. 

Czytaj dalej

Specjalnie dla nowych klientów, którzy rozpoczynają pracę na oprogramowaniu Autodesk przygotowaliśmy wyjątkową promocję w wysokości 5% oraz 10%.

Czytaj dalej

Specjalnie dla klientów, którzy posiadają starsze wersje programów i pakietów Autodesk przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Czytaj dalej

Ankieta Civil 3D – biblioteka standardów 14 lat temu, przy premierze programu AutoCAD Civil 3D 2006 na polskim rynku, Aplikom stworzył dla firmy Autodesk polską bibliotekę standardów dla tego programu. Od tego momentu, co roku aktualizujemy ją i rozbudowujemy. Wkrótce rozpoczniemy pracę nad kolejną jej wersją, dostosowaną do wersji 2019. Ponieważ chcemy jak najlepiej dopasować […]

Czytaj dalej

W dniach 23 – 29 stycznia oprogramowanie AutoCAD LT jest tańsze nawet o 30%. To oznacza, że dzienny koszt projektowania 2D nie przekracza 3 zł!

Czytaj dalej

Jak wygląda modelowanie najpopularniejszego gadżetu – Fidget Spinnera w programie Autodesk Inventor, HSM i Nastran In-CAD? Zachęcamy do obejrzenia krótkiego cyklu mini-filmów, które na prostym przykładzie wyjaśnią największe wątpliwości projektowe.

Czytaj dalej

Przy zakupie rocznej subskrypcji AutoCAD 2018 otrzymasz 25% rabatu przy spełnieniu warunków promocji. W prezencie otrzymasz urządzenie wielofunkcyjne lub dysk zewnętrzny.

Czytaj dalej

Regulamin akcji Aplikom, które została zorganizowana na wydarzenie Autodesk BIM DAY. Kupon otrzymany w ramach Autodesk BIM DAY od Organizatora, na którym widnieje unikalny kod uprawniający do jednorazowej zniżki przy zakupie Oprogramowania albo Szkolenia znajduje się w ciasteczku z „wróżbą”.

Czytaj dalej

Już 30 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja #BIMDay2017. BIM – polska perspektywa: budowa XXI wieku. Wydarzenie pokaże, jakie korzyści może przynieść współpraca w oparciu o jeden cyfrowy model wszystkim stronom zaangażowanym w proces przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych.

Czytaj dalej

W dniu 7 listopada 2017 roku na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyła się konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” we współpracy firmy Aplikom i CGS Labs. Wydarzenie połączyło wymiar teoretyczny i praktyczny projektowania, co udowodnili prelegenci z Polski i Słowenii, którzy pokazali możliwości programów do projektowania infrastruktury liniowej – Plateia, Ferrovia i Aquaterra.

Czytaj dalej

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium Plateia – 17 sierpnia o godzinie 12, aby tym samym dołączyć do grona pionierów projektowania. Zarejestruj się teraz!

Czytaj dalej

AutoCAD i cała Rodzina LT w prawdopodobnie najniższej cenie w Polsce! Aż 6 programów objętych promocją! Ceny spadają nawet o 1000 zł. Kupujesz i oszczędzasz – po prostu.   Warunki promocji: Promocja dotyczy zakupu jednej lub więcej subskrypcji produktu AutoCAD lub produktów z rodziny LT. Nie jest wymagane przejście z posiadanej licencji wieczystej. Nie ma […]

Czytaj dalej

Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” – 7 listopada 2017, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie w kraju, które łączy wymiar teoretyczny i praktyczny projektowania. Prelegenci z Polski i Słowenii zaprezentują największe możliwości programów dostępnych w wersjach wieczystych – Plateia, Ferrovia i Aquaterra. Zaproszeni referenci na faktycznych przykładach […]

Czytaj dalej

Load more