Menu

Archiwum

AutoCAD i cała Rodzina LT w prawdopodobnie najniższej cenie w Polsce! Aż 6 programów objętych promocją! Ceny spadają nawet o 1000 zł. Kupujesz i oszczędzasz – po prostu.   Warunki promocji: Promocja dotyczy zakupu jednej lub więcej subskrypcji produktu AutoCAD lub produktów z rodziny LT. Nie jest wymagane przejście z posiadanej licencji wieczystej. Nie ma […]

Czytaj dalej

Tylko przez kilka dni oprogramowanie Autodesk z Rodziny LT będzie tańsze – minimum 30%.

Czytaj dalej

Specjalnie dla klientów, którzy posiadają starsze wersje programów i pakietów Autodesk przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Czytaj dalej

Specjalnie dla klientów, którym posiadają starsze wersje programów i pakietów Autodesk przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Czytaj dalej

Specjalnie dla klientów, którzy posiadają starą wersję programu z grupy LT w wersji wieczystej (tj. AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT oraz pakiety LT Suite) przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Czytaj dalej

PAKIETY BIM w subskrypcji to przede wszystkim niższe opłaty wstępne, dostęp do najnowszych wersji, elastyczne zarządzanie licencjami, a także indywidualna obsługa internetowa (w języku angielskim).

Czytaj dalej

Zawarte w Ferrovia funkcje do zaawansowanego projektowania linii kolejowych ułatwiają inżynierom m.in. umieszczanie rozjazdów kolejowych w bardzo szerokim spektrum dostępnych warunków geometrycznych. Zobacz jakie możliwości rozmieszczania rozjazdów pomiędzy dwoma wybranymi torami (równoległymi i nierównoległymi) daje Ferrovia.

Czytaj dalej

Każdy, kto w okresie od 7.08.2015 do 23.10.2015 r. zakupi nową licencję bezterminową dowolnego programu z grupy produktów Autodesk LT może wystąpić o zwrot poniesionych kosztów w wysokości 300 Euro za każdą kupioną licencję.

Czytaj dalej

Tylko do 23.10.2015 masz możliwość skorzystania z wyjątkowych okazji cenowych na zakup pakietu Autodesk Revit Collaboration Suite.

Czytaj dalej

Ta oferta jest doskonałą okazją, aby uzyskać najnowszą wersję programu i poznać prawdziwą wartość jaką daje subskrypcja. Kupując bowiem subskrypcję na 2 lub 3 lata możesz zaoszczędzić do 10%

Czytaj dalej

Po 31 stycznia 2016 r. nie będzie można zakupić nowych licencji wieczystych na większość produktów indywidualnych.
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem to teraz jest doskonały moment, aby to uczynić. Zaoszczędź 10% kupując nową licencję oprogramowania Autodesk.

Czytaj dalej

Pakiety Autodesk Building Design Suite to kompleksowe rozwiązania zawierające najważniejsze narzędzia do projektowania oraz wizualizacji dla budownictwa – wszystko w pojedynczym, ekonomicznym i wygodnym pakiecie. Takie kompleksowe zestawy narzędzi pomagają architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań – od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Pakiety Autodesk Infrastructure Design Suites obejmują zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Pakiet Autodesk AutoCAD Design Suite stanowi połączenie siły i elastyczności oferowanej przez oprogramowanie AutoCAD z rozwiązaniami umożliwiającymi intuicyjne kreślenie, projektowanie koncepcyjne, prezentowanie i wizualizację.

Czytaj dalej

Pakiet Autodesk Product Design Suite jest uniwersalnym i przystępnym kosztowo rozwiązaniem do tworzenia nowatorskich produktów. Zawiera optymalny zestaw oprogramowania do projektowania, wizualizacji i symulacji na wszystkich etapach procesu projektowania produktów.

Czytaj dalej

Ułatwia tworzenie atrakcyjnych wizualnie, interaktywnych instrukcji montażu, procedur obsługi i dokumentacji technicznej z danych CAD 2D i 3D. Użytkownicy mogą publikować interaktywne instrukcje 3D w wielu formatach.

Czytaj dalej

Oprogramowanie, które umożliwia tworzenie prostej dokumentacji techniczej zarówno w przestrzeni dwuwymiarowej, jak i w przestrzeni trójwymiarowej. Aplikacja dedykowana jest głównie do odbiorców potrzebujących prostego, taniego programu do tworzenia grafiki wektorowej.

Czytaj dalej

Wersja AutoCADa wyspecjalizowana w tworzeniu rysunków warsztatowych dla konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz rysunków konstrukcyjnych budynku.

Czytaj dalej

Pakiety Autodesk Plant Design Suite obejmują komplet programów do projektowania zakładów przemysłowych, modelowania i rewizji projektów, w wygodnym, opłacalnym zestawie.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Pipe Extensions wspiera projektowanie sieci w zakresie obliczeń hydraulicznych i hydrologicznych, projektowania przyłączy, wykopów i makroniwelacji. Szeroki wachlarz możliwości tej aplikacji w połączeniu z jej integracją w środowisku AutoCAD Civil 3D sprawi, że będziesz projektował jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej.

Czytaj dalej

Load more