Menu

Wydarzenia i aktualności

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium Plateia – 17 sierpnia o godzinie 12, aby tym samym dołączyć do grona pionierów projektowania. Zarejestruj się teraz!

Czytaj dalej

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium Plateia – 17 sierpnia o godzinie 12, aby tym samym dołączyć do grona pionierów projektowania. Zarejestruj się teraz!

Czytaj dalej

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium Plateia – 17 sierpnia o godzinie 12, aby tym samym dołączyć do grona pionierów projektowania. Zarejestruj się teraz!

Czytaj dalej

V Kongres Infrastruktury Polskiej to wydarzenie, które każdego roku przyciąga kluczowych urzędników oraz czołowe firmy budowlane w kraju. To jednocześnie doskonała okazja do zapoznania się z przełomowymi informacjami w branży infrastrukturalnej. Wydarzenie zaplanowano na 19 czerwca 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Czytaj dalej

Szanowni Klienci, Zwracamy Państwa uwagę na komunikat firmy Autodesk dotyczący wykrycia błędu w programie AutoCAD 2018.0.1 oraz AutoCAD LT 2018.0.1 powodującego wygaśnięcie oprogramowania i brak możliwości jego uruchomienia po 1.06.2017. Rozwiązaniem jest niezwłoczne pobranie aktualizacji AutoCAD 2018.0.2 / AutoCAD LT 2018.0 .2. Z tego powodu wszystkich użytkowników ww. programów prosimy o pobranie aktualizacji do 1.06.2017 […]

Czytaj dalej

Podnieś swoje kompetencje. Skorzystaj z dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. Każdy lubi oszczędności! Nawet do 80% mniej za szkolenie. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej z oprogramowania Autodesk. Dostępne są dwa tryby przeprowadzenia szkoleń: Szkolenia katalogowe: poziom podstawowy: Autodesk AutoCAD Autodesk AutoCAD Mechanical Autodesk Inventor Autodesk AutoCAD Map 3D Autodesk Revit Autodesk AutoCAD Civil […]

Czytaj dalej

22 listopada 2016 roku na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi odbyła się pierwsza polska Konferencja CGS 2016 – BIM w infrastrukturze. Organizatorami konferencji były firma CGS plus ze Słowenii – producent oprogramowania CAD do projektowania infrastruktury drogowej, kolejowej, rzecznej i energetycznej oraz firma Aplikom – dostawca softwarowych rozwiązań między innymi dla branży infrastrukturalnej, […]

Czytaj dalej

Cykl webinariów Aplikom aCADemia. Jak odnaleźć się w świecie licencji czasowych – porady dla zarządzających.   W 2016 roku firma Autodesk zdecydowała się na transformację – wycofała ze sprzedaży licencje bezterminowe, a w ich miejsce wprowadziła licencje czasowe. Licencje czasowe różnią się od dotychczas sprzedawanych licencji bezterminowych nie tylko tym, że po roku wygasają, mają […]

Czytaj dalej

Inteligentne maszyny, przetwarzanie w chmurze, internet rzeczy czy technologie mobilne to rozwiązania, które zmieniają sposób produkcji. Dzięki nim proces rozwoju produktów i usług ma być znacznie usprawniony. Producenci muszą dostosować do nich swoją perspektywę spojrzenia na „przyszłość tworzenia rzeczy”. Otwiera to przed firmami, które odpowiednio zareagują na szybkie zmiany, szansę zdobycia przewagi konkurencyjnej. Wiele polskich firm już dostrzega ten potencjał – wskazują eksperci Autodesk.

Czytaj dalej

O tym jak będzie wyglądała przyszłość tworzenia oraz o trendach w obszarze projektowania i tworzenia produktów dowiedzieli się uczestnicy kolejnej edycji Forum Autodesk 2016 – The Future of Making Things, które odbyło się 6 października w Warszawie.

Czytaj dalej

Zapraszamy Cię, wraz z firmą Autodesk, na bezpłatne webinaria. Poniżej przygotowaliśmy 4 tematy. Wybierz co Cię interesuje, zarejestruj się i zdobądź nową wiedzę.

Czytaj dalej

Kolekcje branżowe Autodesk to najwygodniejszy i najbardziej elastyczny sposób uzyskania dostępu do bogatego zestawu najważniejszych produktów Autodesk używanych w konkretnej branży.

Czytaj dalej

Materiały szkoleniowe z serii „Mój pierwszy projekt” skierowane są głównie do użytkowników, którzy chcą poznać program przed zakupem lub chcą rozpocząć pracę z programem, dlatego zawarto w nich podstawowe, a zarazem najważniejsze ćwiczenia.

Czytaj dalej

Byliśmy na konferencji Autodesk OTx w Berlinie, dzięki której mieliśmy szansę na pozyskanie informacji o strategicznych planach Autodesk na kolejne lata i nowych pomysłów na osiągnięcie kolejnych sukcesów.

Czytaj dalej

Ponad 30 wykładów i prelekcji, warsztaty, prezentacje Partnerów, konsultacje indywidualne. Tak przebiegało XVI Forum Klientów BPSC, w którym uczestniczyliśmy jako Partner.

Czytaj dalej

Zapraszamy na prezentację nowości wprowadzonych w Autodesk Inventor 2017.

Webinarium poprowadzi Przemysław Sokołowski – autor bloga „Po prostu Inventor”.

Czytaj dalej

Miło nam poinformować, że na corocznym spotkaniu partnerów Autodesk, nasza firma została wyróżniona ZA AKTYWNE PROMOWANIE BIM W OBSZARZE INFRASTRUKTURY LINIOWEJ W POLSCE.

Czytaj dalej

Są polskie firmy, które już dziś postrzegają BIM jako coś więcej niż tylko zachodni trend. A jakie korzyści ze stosowania BIMu widzi jedna z największych firm budowlanych w Polsce? Na to pytanie odpowiedział Pan Mateusz Turecki, lider wdrożenia BIM – koordynator projektowania w firmie Budimex.

Czytaj dalej

W związku z planowanym wdrożeniem przez Poznań technologii BIM w zakresie realizacji inwestycji miejskich w poniedziałek 1 lutego 2016 roku na posiedzeniu Komisji Budżetu i Finansów oraz Nadzoru Właścicielskiego Rady Miasta Poznania odbyła się prezentacja na temat „Technologii BIM (Building Information Modelling) i możliwości jej wykorzystania w Poznaniu”.

Czytaj dalej

Aktualnie trwa faza projektowania 8,4 km obwodnicy Miechowa w ciągu DW 783. Północne obejście miasta ma być pierwszą tak dużą inwestycją w Małopolsce, która zostanie zaprojektowana i wykonana z wykorzystaniem technologii BIM.

Czytaj dalej

Load more