Menu

Licencje wieczyste (stałe) pakietów Autodesk dostępne tylko do 31 lipca.

EOS-part2

31 lipca 2016 r. zostaną wycofane licencje wieczyste (bezterminowe, „na zawsze”) pakietów i wybranych produktów firmy Autodesk. Nie oznacza to jednak, że znikną one w ogóle z oferty. W ich miejsce wejdą subskrypcje nabywane na określony czas (3, 12, 24, 36 miesięcy).

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Autodesk właśnie ogłosił, że z dniem 1 sierpnia zostaną wycofane pakiety w ogóle – nie tylko licencje wieczyste, ale również i subskrypcje. Te osoby czy firmy, które zdążą zaopatrzyć się w licencje przed 1 sierpnia będą mogły bez problemu korzystać ze wszystkich programów i korzyści, jakie są w pakietach.

 

Pamiętaj! Posiadając licencję wieczystą możesz z niej korzystać tak, jak do tej pory. Bez ograniczeń czasowych!

 

Aby nabyć ostatnie pakiety Autodesk zadzwoń do nas już dziś:

42 288 16 00 lub 42 288 16 20

 

Licencje wieczyste pakietów to licencje bezterminowe – na stałe, na zawsze.

Nadal będzie można używać posiadane (nabyte przed 1 lutego/sierpnia 2016 r.) licencje wieczyste – zachowują one ważność. Jeśli masz już licencję wieczystą lub zdążysz zakupić nową licencję wieczystą , nie utracisz jej – zachowasz licencję wieczystą na dane oprogramowanie NA ZAWSZE i będziesz mógł/a dalej z niego korzystać. BEZTERMINOWO!

Maksymalizacja wartości inwestycji.

Jeśli produkt na licencji wieczystej jest dodatkowo objęty planem obsługi (dawniej: Maintenance Subscription), masz dostęp do wszystkich korzyści tak długo, jak będzie ona aktywna. Wszyscy Klienci z aktywnymi planami obsługi ważnymi po 1 lutego/sierpnia 2016 r. nadal będą uzyskiwać korzyści i zachowają możliwość jego odnawiania. Zakończenie sprzedaży licencji wieczystych wpływa jedynie na możliwość zakupu nowych licencji tego typu.

Możliwość wzięcia leasingu

Dostępne w sprzedaży do 31 lipca licencje wieczyste pakietów są traktowane jako środek trwały, które można wziąć go w leasing. Jest to niezwykle atrakcyjna firma finansowania, którą często wybierają nasi Klienci. Na stronie https://www.aplikom.com.pl/leasing dowiesz się o tym dlaczego warto wziąć leasing na oprogramowanie Autodesk i jakie korzyści wynikają z tej formy finansowania.

31 lipca 2016 r. będzie ostatnim dniem, w którym będzie można kupić nową licencję wieczystą (bezterminową) pakietów Autodesk:

Chcesz mieć na własność? Reaguj!

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod numer: 42 288 16 00 lub 42 288 16 20 albo wyślij poniższy formularz, a my oddzwonimy.

Imię i nazwisko:

Telefon:

Adres e-mail:

Firma:

Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://aplikom.com.pl/rodo