Menu

aCADemia

Tematyką prezentacji będą aplikacje dodatkowe dla programu Revit, takie jak: Batch Print, Globe Link, eTransmit, Revit Model Review. Aplikacje te ułatwią codzienną pracę z Revitem np. poprzez łatwiejsze drukowanie, udostępnianie projektu, rewizję projektu a także umieszczanie projektu w kontekście terenu inwestycji.

Czytaj dalej

W celu otrzymania dostępu do nagrań z webinariów prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W mailu zwrotnym wyślemy link do strony z nagraniami wideo.

Czytaj dalej

Aquaterra jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania kanałów i rzek. Program wspomaga inżyniera w przygotowaniu profesjonalnych rysunków, dokumentacji technicznej zawierającej kalkulacje poziomów oraz obliczenia hydrauliczne.

Czytaj dalej

Pakiet Building Design Suite to rozwiązanie zawierające najważniejsze narzędzia do projektowania oraz wizualizacji dla budownictwa – wszystko w pojedynczym, ekonomicznym i wygodnym pakiecie. Takie kompleksowe zestawy narzędzi pomagają architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań – od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Prezentacja poświęcona tematyce planowania i optymalizacji linii produkcyjnych w środowisku Autodesk Factory Design Suite.

Czytaj dalej

Pakiet Autodesk Infrastructure Design Suite obejmuje zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Zobacz jak Autodesk Inventor skraca czas projektowania z wykorzystaniem narzędzi parametryzacji.

Czytaj dalej

Prezentacja dotyczy aplikacji Autodesk Revit Extensions, która pozwala m.in. na komunikację Revit z AutoCAD Structural Detailing, analizę statyczną podstawowych elementów konstrukcyjnych a także modelowanie zbrojenia.

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatną prezentację możliwości najnowszego Revita – Revit LT, będącego lżejszą i tańszą wersją popularnego programu Revit Architecture.

Czytaj dalej

Pliki dwg są najczęściej wykorzystywanym standardem wymiany rysunków między projektantami. Mimo to praca w środowisku BIM jest nadal możliwa. Zobacz jakie możliwości współpracy daje platforma Revit.

Czytaj dalej

Prezentacja współpracy wielobranżowej projektantów. Dowiesz się jak można szybko efektywnie i bezbłędnie tworzyć wielkoformatowe projekty dzięki wykorzystaniu technologii BIM i narzędzi Autodesk.

Czytaj dalej

W tej prezentacji zostały przedstawione praktyczne wskazówki dotyczące pracy i wykorzystania Centrum Subskrypcyjnego Autodesk.

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatny cykl mini-szkoleń internetowych dedykowany zarówno dotychczasowym użytkownikom rozwiązań 2D, jak i posiadaczom oprogramowania AutoCAD.

Czytaj dalej

Poznaj sposoby automatycznego projektowania skarpy, pobocza i poszerzenia pasów zgodnie z wytycznymi Dz. U. 99.43.430 dzięki AutoCAD Civil 3D + Podzespoły drogowe Aplikom.

Czytaj dalej

Poznaj najszybszy sposób zliczania powierzchni działek wykupowanych pod budowę dróg.

Czytaj dalej

W tym filmie zostaną zaprezentowane możliwości programu Ferrovia, który przeznaczony jest do projektowania i modernizacji linii kolejowych i który oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

Czytaj dalej

Prezentacja dotyczy projektowania zbiorników melioracyjnych, grobli, rowów odwadniających, wałów przeciwpowodziowych i zapór ziemnych. Poznasz błyskawiczne sposoby sprawdzania cofki i zlewni oraz przekonasz się, z czym wiąże się obliczanie robót ziemnych w Civil 3D. Zobaczysz, że proces tworzenia dokumentacji nie musi być żmudny, a dokonywanie poprawek to czysta przyjemność.

Czytaj dalej

Dowiedz się, jak dzięki AutoCAD Civil 3D i Aplikom Oznakowanie Drogowe możesz szybciej i łatwiej wstawiać znaki pionowe, poziome, tworzyć zestawienia znaków oraz konstruować tablice drogowskazowe zgodnie z polskimi normami.

Czytaj dalej

Poznaj zalety oprogramowania Autodesk Navisworks, które pozwala na współpracę przy tworzeniu trójwymiarowych projektów budynków, konstrukcji przemysłowych lub innych obiektów wymagających procesu dokładnej koordynacji poszczególnych branż (instalacje elektryczne, orurowania, wentylacja).

Czytaj dalej

Moduł Roombook oblicza powierzchnie podłóg, ścian, elementów stropowych, elementów wyposażenia wnętrz itd. w odniesieniu do pomieszczenia. Natomiast moduł Areabook oblicza m.in. powierzchnie mieszkalne, powierzchnie niewykończone oraz grupy pomieszczeń dla kompleksowego obliczania powierzchni podłogi.

Czytaj dalej

Load more