Menu

Akcja „Bezpłatny edytor rastrowy dla inżynierów” zakończona

Z końcem października zakończyła się akcja promocyjna dzięki, której można było bezpłatnie pobrać WiseImage LITE. Do pobrania dostępna była uproszczona wersja znakomitego edytora obrazów rastrowych przydatnego dla profesjonalistów wykorzystujących dokumentację rastrową w projektach wektorowych.

wiliteWielka promocja firmy Consistent Software, producenta programów tworzących grupę WiseImage była dostępna dla użytkowników za pośrednictwem pięciu firm. Rekordowa liczba – ponad 60% uczestników promocji – pobrała oprogramowanie korzystając z rekomendacji i pośrednictwa firmy Aplikom.Także za pośrednictwem Aplikom największa liczba użytkowników bezpłatnej wersji kupiła pełną wersję komercyjną. Tak duże zainteresowanie oprogramowaniem do edycji rastrów jest efektem m.in. zakończonej w październiku serii seminariów i warsztatów prowadzonych przez Aplikom w sześciu miastach Polski.„Ogromne zainteresowanie jakim cieszyła się przekazywana – w ramach promocji – bezpłatna wersja, świadczy o dobrze zidentyfikowanej potrzebie używania tego typu narzędzi – podsumowuje Agnieszka Marciniak, Prezes Zarządu Aplikom Sp. z o.o. – Tak duży odsetek licencji zarejestrowanych w APLIKOMIE świadczy nie tylko o popularności firmy, ale przede wszystkim o dużym zaufaniu klientów do naszych rekomendacji”.

Aplikom wiele robi dla popularyzowania wśród inżynierów wiedzy na ten temat. We wrześniu i październiku przedstawiciele firmy prowadzili seminaria i warsztaty w sześciu miastach Polski. Ich uczestnicy m.in. mogli zapoznać się z oprogramowaniem WiseImage w działaniu. Na stronie internetowej firmy działa forum, gdzie użytkownicy mogą otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania czy wymienić się doświadczeniami.

„Wersja WiseImage proponowana na warunkach promocyjnych to pierwszy krok do profesjonalnej pracy z rastrem, który dla wielu użytkowników może okazać się wystarczający. – dodaje Agnieszka Marciniak – Dla bardziej wymagających istnieje możliwość odpłatnego rozszerzenia i uaktualnienia oprogramowania do wersji bardziej zaawansowanej.” 

Tutaj też Aplikom odniósł ogromny sukces – najwięcej użytkowników, którzy skorzystali z promocji zdecydowało się rozszerzyć wersję do zaawansowanej korzystając z oferty firmy. „Wszyscy Klienci, korzystający z oprogramowania Wiselmage mogą liczyć na odpowiednie wsparcie techniczne takie jak szkolenia czy pomoc on-line – informuje Agnieszka Marciniak – Aplikom dodatkowo gwarantuje unikatowe szkolenia i konsultacje realizowane również przez Internet”.