Menu

Aplikom wspiera I Turniej Przedsiębiorcy

Aplikom wziął udział w rozgrywkach siatkarskich w ramach I Turnieju Przedsiębiorcy 2012. Ta wyjątkowa, charytatywna inicjatywa, zorganizowana przez Fundację Słonie Na Balkonie ma na celu pomoc najmłodszym pacjentom Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

Po niezwykle zaciętej walce wszystkich drużyn w eliminacjach Grupy C, ostatecznie Aplikom zdobył największą liczbę punktów i miał przyjemność zagrać w finale turnieju ze zwycięzcami pozostałych Grup tj. Accenture, Gillette Polska oraz Cardif Services Sp. z o.o. Po bardzo emocjonującym finale Aplikom zajął 3 miejsce, drugi był Gillette, zaś zwycięzcą została firma Accenture Services.

Dzięki wszystkim graczom udało się wyremontować jedyną łazienkę dla 30 dzieci na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im dr J. Babińskiego w Łodzi.

Bardzo dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia i cieszymy się, że poprzez sportową rywalizację mogliśmy pomóc dzieciom.

 

Fundacja Słonie na balkonie powstała by pomagać dzieciom z problemami psychicznymi. Pracuje po to, by ratować życie najmłodszych dzieci, które często po traumatycznych przeżyciach tracą rodzinę, dom, poczucie bezpieczeństwa, radość, chęć do życia. Najważniejsi podopieczni Fundacji to pacjenci dziecięcego oddziału Szpitala im. dr J. Babińskiego przy ul. Aleksandrowskiej 159 w Łodzi. Dziecięcy oddział psychiatryczny to miejsce, w którym ratuje się życie najmłodszych dzieci, bo wielu małych pacjentów jest hospitalizowanych po podjęciu próby samobójczej.