Menu

Aspekty księgowo – podatkowe związane z licencjami czasowymi. WEBINARIUM 4

Jak Państwo adaptują się do zmian wprowadzonych przez Autodesk? Zamiana licencji wieczystych na czasowe subskrypcje z pewnością miała również wpływ na działalność księgowo – podatkową firmy.

W ostatnim nagraniu webinarium zastanowimy się, jak księgować licencje oprogramowania Autodesk? Czy konieczna jest amortyzacja? Jak rozpoznać zakup subskrypcji zawierającej również licencje do programu komputerowego dla celów podatkowych? Czy fakturę za kupno można zaksięgować jako koszt uzyskania przychodu? To jedne z najczęściej zadawanych pytań, na które odpowiemy w czwartym webinarium cyklu.

Gdyby Państwo mieli inne pytania, których nie poruszyliśmy w nagraniu – zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania:

 

Czy słyszeli Państwo o obecnie trwającej promocji?

WYSTARCZY ODDAĆ STARĄ LICENCJĘ, BY PRZY ZAKUPIE NOWEJ ZAPŁACIĆ NAWET 30% MNIEJ!

 

Jak to działa?

Jeżeli posiadają Państwo stare licencje wieczyste oprogramowania Autodesk kupione w latach 1998 – 2016 bez aktywnego planu obsługi, istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji. Wymieniając starą licencję (od wersji R14 do 2016/2017) na nową 3-letnią subskrypcję można oszczędzić aż  30% ceny wyjściowej.

W przypadku produktów z rodziny LT możliwy jest zwrot licencji wieczystych, a tym samym zakup nowej subskrypcji z rabatem -30% bądź nowej rocznej licencji automatycznie odnawianej tylko w rodzinie LT.

Jeżeli mają Państwo inne wątpliwości dotyczące czasowych subskrypcji – prosimy o podzielenie się z nami. Chętnie przygotujemy odpowiedź i błyskawicznie skontaktujemy się z Państwem.

KONTAKT Z NAMI 

 

Zadzwoń: 42 288 16 00
lub napisz: aplikom@aplikom.com.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Nazwa firmy:
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO