Menu

Autodesk Alias Design

Oprogramowanie Autodesk Alias Design stanowi jeden z elementów rozwiązania Autodesk do tworzenia prototypów cyfrowych.

Alias Design został stworzony z myślą o projektantach produktów konsumenckich, którzy kontrolują cały proces projektowy – od etapu pomysłu do tworzenia ostatecznych powierzchni, które są przekazywane do działu inżynieryjnego.

W oprogramowaniu tym projektant może szybko rozwijać i prezentować koncepcje projektów przy użyciu szkiców, ilustracji, fotorealistycznych renderingów, animacji i trójwymiarowych zaawansowanych modeli cyfrowych NURBS.

Dodatkowo dla użytkowników programu Autodesk Inventor posiadających licencję Alias Design istnieje możliwość pracy w środowisku Inventora z wykorzystaniem narzędzi programu Alias. Współpracę tą zapewnia plug-in Alias for Inventor dający użytkownikom pełna swobodę modelowania powierzchniowego.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Firma
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO