Menu

Autodesk AutoCAD LT

AutoCAD LT pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

AutoCAD LT ułatwia codzienne zadania dzięki intuicyjnemu interfejsowi, podręcznym narzędziom i funkcjom oraz możliwości dostosowania programu do indywidualnego sposobu pracy.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia dokumentacji pomagają przekazywać rzeczywiste wymiary i szczegóły techniczne, które odzwierciedlają specyfikę danego projektu.

Nowości w AutoCAD LT 2017

Najnowsza wersja najpopularniejszego programu do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D opartego na niezawodnej technologii TrustedDWG jest już dostępna w sprzedaży. 28 marca br. AutoCAD LT 2017 będzie już w polskiej wersji językowej. Dowiedz się, jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w tej wersji.

Menedżer Autodesk

Pobierz powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania bez przerywania pracy. W łatwy sposób zarządzaj aktualizacjami oprogramowania poprzez aplikację Autodesk Desktop App. Samouczki dostępne na wyciągnięcie ręki pomogą maksymalnie wykorzystać nowe funkcje.

Import plików PDF

Pliki PDF zostały dodane do listy możliwych do importowania formatów plików. Teraz można zaimportować geometrię, tekst TrueType i obrazy rastrowe z pliku PDF lub podłożyć je do rysunku jako obiekty programu AutoCAD.

Inteligentne linie środkowe i znaczniki środka

Tworzenie i edytowanie linii środkowych i znaczników środka jest teraz łatwiejsze. Podczas przesuwania skojarzonych obiektów, linie środkowe i znaczniki środka automatycznie przesuwają się wraz z obiektem.

Udostępnianie widoków projektów

Udostępniaj rysunki CAD 2D w chmurze. Twoi recenzenci nie muszą się logować czy posiadać produktu AutoCAD do wyświetlania rysunków, ale nie mogą zmieniać źródłowego pliku DWG.

Aplikacja dla urządzeń mobilnych – AutoCAD 360 Pro

Wykorzystaj możliwości AutoCAD gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej AutoCAD 360 Pro. Rysuj, edytuj i wyświetlaj rysunki CAD 2D na urządzeniu przenośnym. Dokładnie zmierz rysunki w terenie. Uzyskaj dostęp do rysunków z dowolnej usługi przechowywania w chmurze (dysk Google, Dropbox itp.). Pracuj w trybie offline i synchronizuj zmiany po powrocie do trybu online i nie tylko.

Rozszerzona pomoc techniczna

Posiadając AutoCAD LT 2017 otrzymujesz teraz ulepszone wsparcie techniczne (świadczone przez specjalistów Autodesk) przez telefon oraz czat oraz dużo szybszy szybszy czas reakcji na Twoje zgłoszenie. Indywidualna pomoc przez telefon jest dostępna w wielu językach w lokalnych godzinach pracy. Pomoc techniczna przez telefon w języku angielskim jest dostępna 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

10 najważniejszych powodów, aby wybrać AutoCAD LT:

 1. Efektywność – AutoCAD LT jest stworzony do profesjonalnego kreślenia, zapewniając funkcje, które zmniejszają liczbę czynności wykonywanych w codziennej pracy.
 2. Narzędzia do kreślenia – Używaj standardowych kształtów, takich jak linie, wielokąty, luki, okręgi i elipsy, aby tworzyć proste lub złożone rysunki 2D.
 3. Modyfikowanie obiektów – Zmieniaj istniejące geometrie za pomocą takich poleceń jak rozciągnij, skala i obróć. Polecenia tworzenia nowych obiektów, kopiowania, odsunięcia i lustra.
 4. Opisuj rysunki – Uzupełniaj rysunki opisami tekstowymi, wymiarowaniami i kreskowaniami.
 5. Format plików DWG – Zapisuj i udostępniaj pliki rysunków 2D, korzystając z opracowanej przez firmę Autodesk technologii DWG, gwarantującej spójność i wierność danych.
 6. Publikowanie i drukowanie – Twórz wieloarkuszowe pliki DWF, DWFx lub PDF albo drukuj zestawy rysunków.
 7. Współpraca – Udostępniaj projekty w sieci dzięki aplikacji mobilnej i internetowej AutoCAD WS.
 8. Wydajność – Szybkie uruchamianie, otwieranie plików i reakcja na polecenia. Wykorzystaj moc nowoczesnych systemów dzięki obsłudze przyspieszenia sprzętowego.
 9. Zgodność – Zgodność z DWG, obsługa systemów 32- i 64-bitowych oraz zgodność z Windows 7 i Vista.
 10. Wiedza – Skorzystaj z wiedzy milionów użytkowników AutoCAD na całym świecie dzięki grupom dyskusyjnym i forum.

AutoCAD LT to program przeznaczony dla architektów, techników CAD, projektantów, inżynierów, menedżerów projektów oraz menedżerów CAD/IT w bardzo wielu branżach przemysłu, m.in. w budownictwie, produkcji przemysłowej, inżynierii lądowej i kartografii.

Programu AutoCAD LT używają na przykład:

 • Projektanci tworzący rysunki techniczne, którzy nie muszą automatyzować kolejnych kroków projektowania lub korzystać z dodatkowych funkcji w innych aplikacjach.
 • Kreślarze, którzy wykańczają projekty uzupełniając szczegóły, dodając opisy, linki do danych dostępnych online i weryfikacji dokładności.
 • Wykonawcy, dostawcy lub wszyscy inni przedsiębiorcy, których praca wymaga wglądu do rysunku w celu uzyskania niezbędnych danych.
 • Kierownicy i szefowie projektów, których zadaniem jest sprawdzanie i edycja rysunków oraz nadzorowanie postępów projektu.

Oprogramowanie AutoCAD LT zwiększa wydajność kreślenia i pozwala efektywnie tworzyć dokumentację projektową.

AutoCAD LT pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

AutoCAD LT ułatwia codzienne zadania dzięki intuicyjnemu interfejsowi, podręcznym narzędziom i funkcjom oraz możliwości dostosowania programu do indywidualnego sposobu pracy.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia dokumentacji pomagają przekazywać rzeczywiste wymiary i szczegóły techniczne, które odzwierciedlają specyfikę danego projektu.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Firma
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Aplikom Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO