Menu

Autodesk ReCap

Autodesk ReCap pozwala architektom, inżynierom i wykonawcom tworzyć inteligentne zbiory danych 3D ze skanów laserowych i fotografii.

ReCap pozwala na organizacją i obróbkę chmur punktów w większym zakresie niż było to możliwe w samym AutoCAD czy Revit i można go znaleźć we wszystkich pakietach Building Design Suite oraz Factory Design Suite.

Zamiast rozpoczynać pracę od zera, dzięki Autodesk ReCap możliwe jest uzupełnianie, modyfikowanie, weryfikowanie i dokumentowanie procesu projektowego w kontekście istniejącego otoczenia.

Przygotowane w ReCap pliki możne następnie importować do wybranych aplikacji. ReCap pozwala na indeksowanie plików z następujących formatów: ASC, CL3, CLR, E57, FLS, FWS, ISPROJ, LAS, PCG, PTG, PTS, PTX, RDS (tylko 3D), TXT, XYB, XYZ, ZFS, ZFPRJ.

Wymienione formaty po zindeksowaniu mogą zostać zapisane jako:

  • RCS – plik z pojedynczą chmurą punktów.
  • RCP – projekt, który zawiera pojedyncze chmury punktów oraz informacje o nich.
  • PCG, PTS, E57 – formaty, które mogą być eksportowane.

Formaty RCS i RCP są rozumiane przez aplikacje Revit.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Firma
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO