Menu

Autodesk Vehicle Tracking

Od niedawna Autodesk ma w swojej ofercie oprogramowanie do analizowania trajektorii pojazdów. Autodesk Vehicle Tracking to nakładka współpracująca z AutoCAD Civil 3D oraz innymi aplikacjami bazującymi na pełnej wersji AutoCAD (np. AutoCAD Architecture, Autocad Plant 3D).

Jest to aplikacja znana wcześniej przez wiele lat na rynku pod nazwą AutoTrac produkcji Savoy Computing Services Ltd. Aplikacja ma bardzo pozytywne opinie użytkowników i przez wiele lat rozwoju osiągnęła bardzo wysoką funkcjonalność, zaś po przejęciu firmy Savoy Computing przez Autodesk program zmienił nazwę na Autodesk Vehicle Tracking.

Dzięki Vehicle Tracking jesteśmy w stanie sprawdzić trajektorię pojazdów, ocenić ruch pojazdów oraz oszacować potrzebne miejsce do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp. Wszystkie analizy odbywają się w sposób interaktywny i „na żywo”. Co więcej – możliwość analizowania trajektorii i gabarytów pojazdów odbywa się również w trójwymiarze – dzięki temu można wykorzystać korytarz Civil 3D i sprawdzić, czy pojazd ponadnormatywny nie zawadzi na skrzyżowaniu o wystające wysepki, itp.

Jednym z dodatkowych narzędzi jest automatyczne i dynamiczne generowanie miejsc postojowych na wyznaczonym obszarze. Zmiana kształtu lub położenia miejsc parkingowych dynamicznie przebudowuje układ parkingu!

 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Firma
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO