Menu

Boom na Autodesk!

Na początku był Wielki Wybuch… Potem długo, długo nic, aż w 1982 r. firma Autodesk zaprezentowała pierwszy prawdziwy program do wspomagania projektowania, działający na ówczesnych PC – AutoCAD. Lawina ruszyła… W Polsce pierwsze legalne licencje programu AutoCAD dostarczyła i wdrożyła w 1987 r. firma APLIKOM – pierwszy autoryzowany partner Autodesk w Polsce.
Od tego czasu firma Autodesk stała się największym na świecie dostawcą rozwiązań do wspomagania projektowania, natomiast APLIKOM to obecnie strategiczny partner amerykańskiej korporacji w Polsce, czego potwierdzeniem jest nagroda za największą sprzedaż oprogramowania firmy Autodesk w Polsce w roku 2004. Boom trwa…

APLIKOM oferuje rozwiązania bazujące na oprogramowaniu Autodesk do projektowania w mechanice, elektrotechnice, architekturze, narzędzia dla urbanistów, systemy GIS itp. Szczególnie ważną branżą, której poświęca wiele uwagi, jest mechanika. Firmom o profilu mechanicznym oferuje narzędzia do wspomagania projektowania i wytwarzania, od najbardziej podstawowych do bardzo zaawansowanych.
Poza dostawą oprogramowania inżynierskiego APLIKOM oferuje pomoc w jego wdrożeniu. Zapewnia szkolenia bazowe oraz wyspecjalizowane, dotyczące projektowania konkretnego typu, a także tworzenie specjalizowanych aplikacji pracujących w środowisku programów firmy Autodesk.Swą wiedzę i pomoc oferuje zarówno małym firmom rodzinnym, jak i gigantom przemysłowym, wszystkich traktując z należytą uwagą. Do tej pory jego odbiorcami zostały m.in. firmy reprezentujące przemysł samochodowy, lotniczy i stoczniowy, producenci mebli, maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu powszechnego użytku, kopalnie i huty, pracownie architektoniczne i budowlane, firmy telekomunikacyjne, zakłady pracy chronionej, szkoły i uczelnie.
Ofertę oprogramowania uzupełniają konsultacje specjalistów posiadających unikatową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziale wdrożeniowym.