Menu

Biuro projektowo-konstrukcyjne CERTYFI-CAD

certyficadBiuro projektowo-konstrukcyjne CERTYFI-CAD z siedzibą w Zagórzu jest zdalnym biurem konstrukcyjnym zajmującym się na co dzień szeroko pojętym projektowaniem CAD na zlecenie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych. W zakres naszych usług wchodzi modelowanie bryłowe w profesjonalnych inżynieryjnych programach CAD 3D, projektowanie części maszyn i oprzyrządowania, analizy i obliczenia wytrzymałościowe oraz wykonywanie wirtualnych i fizycznych prototypów urządzeń.

W związku z potrzebą dalszego rozwoju i co raz większą ilością zapytań i zamówień z rynku podjęliśmy decyzję o zakupie nowego stanowiska CAD 3D do tzw. cyfrowego prototypowania, czyli projektowania, wizualizacji, symulacji i tworzenia instrukcji montażu, również interaktywnych.

Firma Aplikom z siedzibą w Łodzi doradziła i dostarczyła narzędzia spełniające nasze oczekiwania tj. najwyższy pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate uzupełniony
o specjalistyczną aplikację Autodesk Inventor Publisher oraz zapewniła pomoc w instalacji i uruchomieniu zakupionego oprogramowania.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu pracowników z firmy Aplikom udało nam się bardzo szybko uruchomić nowoczesne stanowisko inżynierskie i zacząć efektywnie wykonywać lepsze, kompleksowe projekty dla naszych Klientów.

Arkadiusz Solon
Właściciel
Certyfi-CAD
Zagórz, 22.04.2015 r.