Menu

Autopath

Aplikacja Autopath wspiera projektowanie dróg w zakresie obliczeń i wizualizacji trajektorii ruchu pojazdów, automatyzacji tworzenia krzywych koszowych, wysepek, zatok autobusowych na sytuacji, ułatwienia tworzenia i edycji linii trasowania, sprawdzania zgodności geometrii poziomej i pionowej z polskimi normami, generowania pasów ruchu i poszerzeń na łukach, kreskowania skarp, tworzenia arkuszy itp.

Autopath oblicza i pokazuje na rysunku ścieżki ruchu pojazdów zarówno dla geometrii poziomej jak i pionowej. Umożliwia w ten sposób sprawdzenie przejezdności projektowanych rond, skrzyżowań oraz lotnisk, jak też wjazdów do podziemnych parkingów, garaży itp. obiektów.Aplikacja umożliwia obliczanie trajektorii ruchu w zależności od prędkości pojazdu, przechyłki pasa oraz tarcia pomiędzy jezdnią i kołem. Program pozwala umieszczać wizerunek pojazdu w wybranych miejscach, dodawać do projektu linie ścieżek poszczególnych kół, linie obrysu pojazdu i obszar jaki zajmuje pojazd. Generuje również raport kąta skrętu kół przednich. Ponadto raporty te automatycznie aktualizują się po zmianie ścieżki pojazdu lub samego pojazdu.Aplikacja pozwala na animację przejazdu pojazdu z wybraną prędkością, umieszczenie wizerunków pojazdu w wybranych miejscach, dodanie do projektu dynamicznych linii ścieżek poszczególnych kół, linii obrysu pojazdu, obszaru jaki zajmuje pojazd oraz generację raportu kąta skrętu kół przednich. Zawiera też bazę danych podstawowych pojazdów (osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy). Biblioteka ta może być dowolnie edytowana i rozbudowywana przez użytkownika.

Aktualną wersją aplikacji jest Autopath 2017, który działa na platformach Autodesk, takich jak: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D lub AutoCAD Map 3D w wersjach 2017–2013, oraz oprogramowaniu BricsCAD V16-V13.


 


 

  Skontaktuj się z nami.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Określ poniżej, o czym chcesz porozmawiać, a my oddzwonimy albo odpiszemy.

  Interesuje mnie:
  Imię (nazwisko mile widziane)
  Telefon
  E-mail
  Firma (opcjonalna)
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO