Menu

Czy licencje czasowe można kupić w leasingu? WEBINARIUM 3

Czy zmiana wprowadzona przez Autodesk odkrywa przed Państwem więcej tajemnic? Jesteśmy przekonani, że poprzednie nagrania [webinarium 1] i [webinarium 2] rozwiały po części wątpliwości.

Co czwarty klient, zdecydowany na licencje czasowe Autodesk, pyta o możliwość finansowania zakupu w formie leasingu. Czy taka opcja jest możliwa? Odpowiedź brzmi – TAK! Finansowanie licencji czasowych może obejmować transakcje leasingu operacyjnego i finansowego, a także pożyczki.

W jakich przypadkach mogą być finansowane czasowe subskrypcje leasingiem? Jakie trzeba spełnić wymagania? Jakie formalności stoją przed leasingobiorcą? A może zastanawiają się Państwo nad różnicami pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym? Wszystkie wątpliwości rozwiewamy w webinarium.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania:

 

Czy słyszeli Państwo o obecnie trwającej promocji?

WYSTARCZY ODDAĆ STARĄ LICENCJĘ, BY PRZY ZAKUPIE NOWEJ ZAPŁACIĆ NAWET 30% MNIEJ!

 

Jak to działa?

Jeżeli posiadają Państwo stare licencje wieczyste oprogramowania Autodesk kupione w latach 1998 – 2016 bez aktywnego planu obsługi, istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji. Wymieniając starą licencję (od wersji R14 do 2016/2017) na nową 3-letnią subskrypcję można oszczędzić aż  30% ceny wyjściowej.

W przypadku produktów z rodziny LT możliwy jest zwrot licencji wieczystych, a tym samym zakup nowej subskrypcji z rabatem -30% bądź nowej rocznej licencji automatycznie odnawianej tylko w rodzinie LT.

Jeżeli mają Państwo inne wątpliwości dotyczące czasowych subskrypcji – prosimy o podzielenie się z nami. Chętnie przygotujemy odpowiedź i błyskawicznie skontaktujemy się z Państwem.

KONTAKT Z NAMI 

 

Zadzwoń: 42 288 16 00
lub napisz: aplikom@aplikom.com.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

  Imię i nazwisko:
  Telefon:
  Adres e-mail:
  Nazwa firmy:
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO