Menu

II Turniej Przedsiębiorcy

Aplikom Team wziął udział w rozgrywkach siatkarskich w ramach II Turnieju Przedsiębiorcy 2013. Ta wyjątkowa, charytatywna inicjatywa, zorganizowana przez Fundację Słonie Na Balkonie ma na celu pomoc najmłodszym pacjentom Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

Fundacja SŁONIE NA BALKONIE zorganizowała charytatywny turniej piłki siatkowej dla przedsiębiorców. W rozgrywkach może wziąć udział każda firma działająca na łódzkim rynku. Nagrodą za sportowe zmagania, oprócz pucharu, będzie pomoc małym podopiecznym fundacji. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych fundacji, która działa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym szpitala im. Babińskiego w Łodzi. Celem jest pomoc dzieciom z problemami psychicznymi, z zaburzeniami psychosomatycznymi, z depresją, stanami lękowymi i nerwicowymi.

Gratulujemy organizatorom i wszystkim drużynom wspaniałej rywalizacji. Cieszymy się, że poprzez zdrową, sportową rywalizację wszyscy mogliśmy pomóc podopiecznym Fundacji.

Fundacja Słonie na balkonie powstała by pomagać dzieciom z problemami psychicznymi. Pracuje po to, by ratować życie najmłodszych dzieci, które często po traumatycznych przeżyciach tracą rodzinę, dom, poczucie bezpieczeństwa, radość, chęć do życia. Najważniejsi podopieczni Fundacji to pacjenci dziecięcego oddziału Szpitala im. dr J. Babińskiego przy ul. Aleksandrowskiej 159 w Łodzi. Dziecięcy oddział psychiatryczny to miejsce, w którym ratuje się życie najmłodszych dzieci, bo wielu małych pacjentów jest hospitalizowanych po podjęciu próby samobójczej.