Menu

Instalacja, autoryzacja i konfiguracja oprogramowania

Kupiłeś program, ale nie wiesz jak go poprawnie zainstalować lub przeprowadzić autoryzację?
Otrzymałeś nową wersję programu i obawiasz się przeniesienia do niej swoich projektów albo nie wiesz jak ją optymalnie zainstalować?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zakres każdej usługi jest uzgadniany i wyceniany indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Instalacja oprogramowania (stanowiskowa)
Nasi specjaliści mogą dla Państwa przeprowadzić standardową instalację programu na stacji roboczej użytkownika. W zakres usługi wchodzi instalacja oprogramowania na komputerze spełniającym wymagania systemowe, instalacja niezbędnych pakietów serwisowych i poprawek, uruchomienie oprogramowania, autoryzacja produktu.

Instalacja konfiguracji pływającej – serwer i stanowiska
Usługa obejmuje: instalację menedżera (serwera) licencji sieciowej, instalację oprogramowania na stanowiskach spełniających wymagania systemowe, instalację niezbędnych pakietów serwisowych i poprawek, uruchomienie oprogramowania, autoryzację produktu.

Instalacja i konfiguracja serwera ADMS (Vault)
Proponowanym przez nas rozwiązaniem jest instalacja usługi serwera ADMS (serwer Vaulta) na komputerze lub serwerze klienta. Usługa wymaga spełnienia (i potwierdzenia tego na piśmie) przez klienta niezbędnych wymagań systemowych.

Internetowa sesja instalacyjna
Na tę usługę składa się: poprowadzenie instalacji oprogramowania przez Internet, instalacja poprawek, instalacja pakietów serwisowych.

Sesja internetowa: „Jak zainstalować program”
Sesja za pośrednictwem Internetu, na której rozwiązywane są konkretne problemy związane z instalacją oprogramowania.

Pomoc w autoryzacji programu
Oferowana przez nas usługa polega na telefonicznej i e-mailowej pomocy przy autoryzacji programu.

Migracja do nowej wersji oprogramowania, przeniesienie konfiguracji
Usługa jest dokonywana przez naszego specjalistę i obejmuje: backup niezbędnych danych i ustawień, odinstalowanie wersji poprzedniej, instalację nowej wersji oprogramowania wraz z poprawkami i pakietami serwisowymi, przeniesienie konfiguracji i ustawień z wersji poprzedniej oraz ewentualna adaptacja do nowej wersji programu. Usługa może być wykonana u Klienta, w naszej siedzibie lub poprzez Internet.

Migracja projektu do nowej wersji
W zakres usługi wchodzi przeniesienie projektu rozpoczętego w starej wersji programu do wersji nowej – przeniesienie projektu do nowej wersji Vaulta, poprawienie zespołów, sprawdzenie generowania korytarza i poprawności działania plików rysunkowych.

Telefoniczna lub internetowa sesja naprawcza oprogramowania
Nasz serwisant telefonicznie instruuje o wymaganych krokach, które musi użytkownik wykonać, aby „naprawić” oprogramowanie. Usługa internetowa natomiast polega na: nawiązaniu komunikacji między komputerami z użyciem programu NetViewer, zmianie ustawień programu i/lub systemu operacyjnego, instalacji niezbędnych dodatki (opcjonalnie).