Menu

IV Turniej Przedsiębiorcy

Co roku w okresie wakacyjnym firmy działające na łódzkim rynku – zarówno duże korporacje, jak i małe, rodzinne firmy – mogą wziąć udział w charytatywnym turnieju siatkówki i tym samym wesprzeć Fundację Słonie na balkonie.

Również i my, Aplikom Team, z przyjemnością wzięliśmy udział w tegorocznym, IV Turnieju Przedsiębiorców, aby poprzez sportową rywalizację pomóc podopiecznym fundacji.

Dochód z tegorocznej edycji przeznaczony będzie na terapię dzieci, które są ofiarami przemocy oraz zdjęcie krat na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego w Łodzi.

Fundacja Słonie na balkonie powstała by pomagać dzieciom z problemami psychicznymi. Pracuje po to, by ratować życie najmłodszych dzieci, które często po traumatycznych przeżyciach tracą rodzinę, dom, poczucie bezpieczeństwa, radość, chęć do życia. Najważniejsi podopieczni Fundacji to pacjenci dziecięcego oddziału Szpitala im. dr J. Babińskiego przy ul. Aleksandrowskiej 159 w Łodzi. Dziecięcy oddział psychiatryczny to miejsce, w którym ratuje się życie najmłodszych dzieci, bo wielu małych pacjentów jest hospitalizowanych po podjęciu próby samobójczej.