Menu

Manipulatory

Ponieważ żaden program komputerowy nie obejdzie się bez komputera czy innych urządzeń peryferyjnych, dostarczamy naszym Klientom również rozwiązania sprzętowe.

W zależności od potrzeb, możemy pomóc w doborze i zakupie wyposażenia komputerowego dla całego biura czy firmy, a także pojedynczego stanowiska. Przy takim doborze staramy się wziąć pod uwagę maksymalną ilość czynników kształtujących te potrzeby, starając się uzyskać „złoty środek” między wydatkami a płynącymi z nich korzyściami. W naszej ofercie można znaleźć laptopy, komputery osobiste, stacje robocze, serwery, monitory, drukarki, plotery i skanery wielkoformatowe, a także wszelkie elementy pozwalające połączyć te elementy w sprawny i wydajny system komputerowy wspomagający projektowanie.

Poniżej przedstawiamy Państwu najlepiej dopasowane i jednocześnie najczęściej wybierane przez naszych Klientów modele manipulatorów. Szczegółowe dane techniczne oraz ceny są dostępne w naszym sklepie internetowym Aspero.pl.

thumb
Zastosowana w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.
Manipulatory
thumb
Zestaw Mysz 3D SpaceMouse Enterprise KIT obejmuje: Mysz 3D SpaceMouse Enterprise Mysz CadMouse Podkładkę pod mysz CadMouse Pad Dwuportowy koncentrator USB Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion Mysz 3D SpaceMouse Enterprise i Mysz CadMouse wraz z podkładką Podkładkę Mysz CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D Mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz Mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce Podkładkę Mysz CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.
Manipulatory
thumb
SpaceMouse Pro jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza sie komfort pracy,co wpływa na jej produktywność. SpaceMouse Pro zwiększa wydajność o ponad 20% oraz poprawia ogólna jakość projektu.
Manipulatory
thumb
PRZETESTUJ MANIPULATOR PRZED ZAKUPEM. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE PONIŻEJ. SpaceMouse Pro Wireless jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza sie komfort pracy,co wpływa na jej produktywność. SpaceMouse Pro zwiększa wydajność o ponad 20% oraz poprawia ogólna jakość projektu.
Manipulatory
thumb
Nowy model SpaceMouse Wireless pomoże ci swobodnie rozwijać swoją kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku, a jednocześnie doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie. Opakowanie zawiera kabel mikro-USB, który ładuje wbudowany akumulator, zachowując wszystkie dane i ustawienia. Wystarczy podłączyć i kontynuować pracę.
Manipulatory
thumb
SpaceNavigator zapewnia swobodę intuicyjnej i precyzyjnej nawigacji 3D. Nacisk,pociągnięcie,obrócenie lub nachylenie drążka z opatentowaną przez firmę 3Dconnexion technologią czujnika o 6-ciu stopniach swobody umożliwia jednoczesne przesuwanie,przybliżanie,oddalanie i obrót. Zwiększenie nacisku powoduje szybszą nawigację,natomiast mniejszy nacisk umożliwia dokonywanie dokładnych regulacji.
Manipulatory
thumb
Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu oraz dedykowanemu przyciskowi środkowemu. Przejmij pełną kontrolę przy użyciu adaptacyjnego kółka do przewijania. Będziesz się dziwić, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.
Manipulatory

» Zobacz wszystkie produkty 3Dconnexion w naszym sklepie Aspero.pl

 


 

marek-saliszewskiEkspert radzi

„Zalecam wybór sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań sprzętowych, który zaowocuje minimalizacją strat i kosztów wynikających z awarii i przestojów z nimi związanymi. Blisko 30-letnie doświadczenie w tej branży, pozwala naszej firmie z pełną odpowiedzialnością wskazywać rozwiązania i ich producentów, którzy zapewnią zarówno naszym klientom, jak i nam „spokojny sen”. Produkty tych producentów znajdziecie Państwo oczywiście w naszej ofercie.”

Marek Saliszewski, Dyrektor działu wsparcia technicznego.