Menu

Mapal Polska

MapalMapal Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Mapal z siedzibą w Decines (Lyon) we Francji. Firma specjalizuje się w wyposażaniu zakładów produkcji spożywczej, super i hipermarketów oraz sektora HoReCa w spełniające najwyższe standardy jakościowe meble i urządzenia ze stali kwasoodpornej.

Firma Mapal Polska Sp. z o.o. zaświadcza, iż współpracuje z firmą Aplikom Sp. z o.o. od 2008 roku. W tym czasie firma Aplikom dostarczyła licencje czasowe pakietu oprogramowania Autodesk Product Design Suite Premium. Ponad to, na bieżąco obsługuje nas również w zakresie odnawiania planów obsługi dla wszystkich licencji bezterminowych, które wykorzystujemy w dziale konstrukcyjno-technologicznym. Dzięki temu zawsze pracujemy na najnowszych, jednolitych wersjach oprogramowania.

Jednocześnie firma Aplikom objęła nas pakietem wsparcia na poziomie Platinum, który daje szerokie spektrum pomocy technicznej oraz merytorycznej.

Wiedza i doświadczenie inżynierów z Aplikom pomaga nam lepiej wykorzystać możliwości używanych narzędzi w takich obszarach jak Sheetmetal czy parametryzacja.

Jako partner firma Aplikom cechuje się zaangażowaniem, doświadczeniem na rynku oraz niezwykle profesjonalnym podejściem do klienta, przez co z całą pewnością możemy polecić ją innym kontrahentom.

Marcin Walas

Prezes Zarządu

Mapal Polska Sp. z o.o.

Łódź, 19.04.2016 r.