Menu

Monitory

Ponieważ żaden program komputerowy nie obejdzie się bez komputera czy innych urządzeń peryferyjnych, dostarczamy naszym Klientom również rozwiązania sprzętowe.

W zależności od potrzeb, możemy pomóc w doborze i zakupie wyposażenia komputerowego dla całego biura czy firmy, a także pojedynczego stanowiska. Przy takim doborze staramy się wziąć pod uwagę maksymalną ilość czynników kształtujących te potrzeby, starając się uzyskać „złoty środek” między wydatkami a płynącymi z nich korzyściami. W naszej ofercie można znaleźć laptopy, komputery osobiste, stacje robocze, serwery, monitory, drukarki, plotery i skanery wielkoformatowe, a także wszelkie elementy pozwalające połączyć te elementy w sprawny i wydajny system komputerowy wspomagający projektowanie.

Poniżej przedstawiamy Państwu najlepiej dopasowane i jednocześnie najczęściej wybierane przez naszych Klientów modele monitorów. Szczegółowe dane techniczne oraz ceny są dostępne w naszym sklepie internetowym Aspero.pl.

thumb
Stwórz jednolity układ wielu monitorów z monitorem HP Z24nf IPS z wąską ramką, który zapewnia jakość Full HD, fabryczną kalibrację kolorów i elastyczne opcje łączności na potrzeby wszystkich Twoich urządzeń. Piękno wąskiej ramki. Doświadcz rozdzielczości 1920 x 10802 od krawędzi do krawędzi na trójstronnym, bezramkowym ekranie o przekątnej 60,45 cm (23,8"), który umożliwia stworzenie ciągłego obrazu na wielu monitorach.
Monitory
thumb
Doskonały obraz pod niemal dowolnym kątem. 24-calowy monitor Dell UltraSharp U2412M z podświetleniem LED zapewnia wspaniały obraz,bogate kolory i elastyczną regulację wysokości.
Monitory
thumb
Doskonały obraz pod niemal dowolnym kątem. 25-calowy monitor Dell UltraSharp U2515H z podświetleniem LED zapewnia wspaniały obraz,bogate kolory i elastyczną regulację wysokości.
Monitory
thumb
Doskonały obraz. Jakość światowej klasy. Wyświetlacz o dużej ostrości i rozdzielczości QHD z dużą liczbą złączy zapewnia komfortową pracę. Nagradzana jakość: każdy monitor jest zgodny z paletą barw sRGB 99%, dzięki czemu kolory zawsze wyglądają doskonale. Wyświetlacz o przekątnej 68,5 cm (27 cali) o rozdzielczości QHD oferuje bardzo szeroki kąt oglądania bez utraty wierności kolorów. Więcej połączeń: dzięki dodatkowym portom możesz ładować i podłączać urządzenia przenośne i inne akcesoria. Niezawodność i energooszczędność: gwarancja Premium na panel firmy DellTM 1, 3-letnia zaawansowana usługa wymiany i konstrukcja bezpieczna dla środowiska.
Monitory
thumb
Monitor HP Z27n IPS z wąską ramką umożliwia stworzenie niemal jednolitej panoramy wielu monitorów oferujących pełny obraz i maksymalną jakość Quad HD, fabryczną kalibrację kolorów i elastyczne opcje łączności na potrzeby wszystkich Twoich urządzeń. Widok bez ograniczeń. Wyświetlaj obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 na ekranie o przekątnej 68,6 cm (27”), którego konstrukcja z ramką bez trzech boków zapewnia lepszą widoczność w konfiguracjach obejmujących wiele monitorów.
Monitory

 

» Zobacz wszystkie monitory w naszym sklepie Aspero.pl

 


 

marek-saliszewskiEkspert radzi

„Zalecam wybór sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań sprzętowych, który zaowocuje minimalizacją strat i kosztów wynikających z awarii i przestojów z nimi związanymi. Blisko 30-letnie doświadczenie w tej branży, pozwala naszej firmie z pełną odpowiedzialnością wskazywać rozwiązania i ich producentów, którzy zapewnią zarówno naszym klientom, jak i nam „spokojny sen”. Produkty tych producentów znajdziecie Państwo oczywiście w naszej ofercie.”

Marek Saliszewski, Dyrektor działu wsparcia technicznego.