Menu
Od ponad 28 lat współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi w obszarach gdzie jest tworzona oraz przetwarzana dokumentacja projektowa i technologiczna. Dyrektorzy, kierownicy pracowni projektowych, a także sami inżynierowie, z którymi rozmawiamy często mówią, że wyzwaniem dla nich jest praca na nieaktualnej dokumentacji.

Czy również w Twojej firmie zdarza się wydać nieaktualną dokumentację na produkcję?

Często u naszych klientów w trakcie procesu projektowania tworzone jest wiele wersji danego projektu. Zdarza się , że poszczególni projektanci pracują na różnych wersjach, co w efekcie stwarza trudność w ustaleniu, która wersja jest aktualna, ważna i zatwierdzona na produkcję. Nie istnieje kontrola statusu, wprowadzania zmian i wersjonowania dokumentacji projektowej.

Ważne pytania!

  • Jak często w Twojej firmie zdarza się taka sytuacja?
  • Jakie to niesie skutki i w jakim stopniu są one istotne z perspektywy kosztów prowadzonej działalności?
Na pewno zgodzisz się ze mną, że rozwiązanie tego wyzwania i lepsze zarządzanie wersjami projektów podniosłoby nie tylko efektywność pracy, a zwiększyło by rentowność całego przedsiębiorstwa. Remedium na taką sytuację jest wprowadzenie systemu kontroli wersjonowania projektu. Dzięki rozwiązaniu opartemu na Autodesk Vault, działy technologii i produkcji będą miały dostęp tylko i wyłącznie do aktualnie zatwierdzonej dokumentacji. Ograniczy to tym samym uruchomienie produkcji w oparciu o nieaktualną wersję dokumentacji projektowej.

Jak to zrobić i jakie korzyści wynikają z takich rozwiązań?

Zapraszam Cię do kontaktu. Zdefiniujemy Twoje wyzwania, a następnie opracujemy optymalne ich rozwiązanie. Jesteśmy w stanie pomóc w realizacji tego typu kwestii.  

piotr_wasilczykPiotr Wasilczyk
Doradca handlowy ds. Klientów Kluczowych

tel. 42 288 16 27
kom. 603 490 009
piotr_wasilczyk@aplikom.com.pl

 

W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO