Menu

CAD dla budownictwa

Autodesk Revit Collaboration Suite dostarcza niezbędnych narzędzi do kompleksowego, zespołowego projektowania obiektów budowlanych zgodnie z technologią BIM. Jest to doskonałe narzędzie pracy dla architektów, konstruktorów oraz instalatorów.

Czytaj dalej

Revit Architecture to kompleksowe oprogramowanie do projektowania szeroko pojętej architektury, które pozwala przyspieszyć projektowanie dzięki modelowaniu trójwymiarowemu zgodnego z ideą BIM.

Czytaj dalej

Nowoczesne oprogramowanie przeznaczone w głównej mierze dla projektantów konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych. Usprawnia koordynację pracy pomiędzy konstruktorem, architektem i projektantem.

Czytaj dalej

Revit MEP przeznaczony jest do projektowania instalacji wod-kan, elektrycznych i mechanicznych. Revit MEP to narzędzie do modelowania trójwymiarowego połączonego z równoległym tworzeniem dokumentacji technicznej, ułatwia wymianę danych między instalatorem, architektem i konstruktorem.

Czytaj dalej

Autodesk Revit LT to tańsza wersja Revit Architecture, która dostarcza architektom, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM. Pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D – zapewnia możliwości modelowania 3D i tworzenia dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji.

Czytaj dalej

Ten doskonały i atrakcyjny cenowo pakiet dla architektów, projektantów zawiera Revit LT oraz AutoCAD LT, które pozwalają na kreślenie i detalowanie w 2D oraz modelowanie i wizualizację w 3D.

Czytaj dalej

Robot Structural Analysis to zaawansowane oprogramowanie do analizy wytrzymałościowej, które umożliwia inżynierom budownictwa przeprowadzanie zaawansowanych analiz i symulacji dużych i skomplikowanych konstrukcji. Usprawnia przebieg procesu roboczego, umożliwiając inżynierom szybsze przeprowadzanie symulacji i analiz rozmaitych konstrukcji.

Czytaj dalej

Program AutoCAD MEP automatyzuje zadania kreślarskie, co pomaga zwiększyć wydajność i dokładność oraz umożliwia płynne wykorzystanie branżowych narzędzi do projektowania i tworzenia dokumentacji.

Czytaj dalej

AutoCAD Architecture to po prostu AutoCAD dla architektów, który zawiera łatwe w użyciu narzędzia do architektonicznego kreślenia i projektowania. Tworzenie i współdzielenie dokumentacji technicznej jest bardziej efektywne.

Czytaj dalej

Dodaje wiele cennych funkcji do programów Revit oraz zwiększa produktywność przy lepszym wykorzystaniu podstawowych poleceń programu. Dodatek szczególnie wart zainteresowania ze względu na automatyczne tworzenie zestawień stolarki i zautomatyzowany filtr wyboru.

Czytaj dalej

Niezbędnik zawiera elementy do rozpoczęcia pracy i wykonania projektu w programie Revit Architecture.

Czytaj dalej

BeStCAD jest systemem wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych. Program pracuje w środowisku AutoCADa.

Czytaj dalej