Menu

CAD ogólnobranżowy

Autodesk AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów. Łączy znane Ci polecenia z uaktualnionym środowiskiem projektowym.

Czytaj dalej

AutoCAD LT służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

Czytaj dalej

AutoCAD Raster Design pozwala zwiększyć wartość skanowanych rysunków, map, fotografii lotniczych, obrazów satelitarnych i cyfrowych modeli terenu i udostępnia zaawansowane narzędzia do przekształcania formatu rastrowego na format wektorowy, edycji obrazów rastrowych i przygotowania danych.

Czytaj dalej

3ds Max umożliwia architektom, projektantom, inżynierom i specjalistom ds. wizualizacji wydajne oraz zintegrowane modelowanie, animację, renderowanie i compositing 3D.

Czytaj dalej

Z programem Navisworks usprawnisz koordynację i komunikację. Program pozwala połączyć w jedną całość dane o projekcie, co ułatwia jego wszechstronną weryfikację. Pozwala on członkom zespołów wydajnie udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie. Stanowi tym samym podstawę przepływu zadań podczas tworzenia modelu informacji o budynku (BIM).

Czytaj dalej

Autodesk ReCap pozwala na organizacją i obróbkę chmur punktów w większym zakresie niż było to do tej pory możliwe w programach AutoCAD czy Revit.

Czytaj dalej

Programy WiseImage oraz WiseImage PRO są obecnie najbardziej zaawansowanymi na polskim rynku edytorami dokumentów rastrowych (czyli np. powstałych po procesie skanowania).

Czytaj dalej

Zuzia to nowoczesny w pełni zintegrowany ze środowiskiem Windows profesjonalny program do kosztorysowania robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych.

Czytaj dalej

CADProfi to kompleksowa aplikacja wspomagająca i znacznie przyspieszająca projektowanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, technologicznych, klimatyzacyjnych, elektrycznych i innych.

Czytaj dalej

Aplikacja do tworzenia rysunków zewnętrznej instalacji komunalnej i przemysłowej, w szczególności: kanałów i przewodów wodociągowych, gazociągowych, wszelkiego rodzaju kabli energetycznych i telekomunikacyjnych przeznaczona dla AutoCAD LT i AutoCAD.

Czytaj dalej