Menu

pdm_02

Od ponad 28 lat współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi w obszarach gdzie jest tworzona oraz przetwarzana dokumentacja projektowa i technologiczna. Dyrektorzy, kierownicy pracowni projektowych, a także sami inżynierowie, z którymi rozmawiamy najczęściej mówią, że wyzwaniem dla nich jest powrót do wcześniejszych wersji projektu.

Czy również w Twojej firmie kłopotliwy jest powrót do wcześniejszych wersji projektu i historii zmian?

Często nasi klienci w trakcie procesu projektowania mają potrzebę powrotu do wariantów stworzonych wcześniej. Niestety, zdarza się , że historia zmian jest niedostępna ponieważ pliki zostały nadpisane. Często występuje konieczność powrotu do wcześniejszych wersji i w związku z tym dział konstrukcyjnego musi odtworzyć utracone wersje, co znacząco oddala termin przygotowania ostatecznej wersji projektu.

Ważne pytania!

  • A jak długo trwa w Twoim dziale odtworzenie albo powrót do poprzednich wariantów?
  • O ile wydłuża się czas tworzenia projektu w przypadku konieczności powrotu do wcześniejszej koncepcji?
Na pewno zgodzisz się ze mną, że rozwiązanie tego wyzwania i lepsze zarządzanie wersjami projektów podniosłoby efektywność pracy Twoich pracowników. Remedium na taką sytuację jest wprowadzenie systemu kontroli wersjonowania zmian tak, aby na każdym etapie projektowania była możliwość powrotu do wariantu stworzonego na wcześniejszym etapie w ciągu kilku sekund.

Jak to zrobić i jakie korzyści wynikają z takich rozwiązań?

Zapraszam Cię do kontaktu. Zdefiniujemy Twoje wyzwania, a następnie opracujemy optymalne ich rozwiązanie. Jestem w stanie pomóc w realizacji tego typu kwestii.

piotr_wasilczykPiotr Wasilczyk
Doradca handlowy ds. Klientów Kluczowych

tel. 42 288 16 27
kom. 603 490 009
piotr_wasilczyk@aplikom.com.pl

 

W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Aplikom Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO