Menu

Zarządzanie danymi produktu

Zarządzanie danymi produktu (PDM, Product Data Management) to usystematyzowane podejście do segregowania informacji przy wykorzystaniu wyraźnie określonej organizacji pozycji, przepływu zadań i bezpieczeństwa danych. Odbywa się to za pośrednictwem wydajnego i niezawodnego systemu.

Systemy PDM umożliwiają sprawną wymianę danych przez cały proces projektowania produktu poprzez szybkie rozpowszechnianie plików oraz dokonywanie zmian w wielu różnych oddziałach oraz poprzez włączenie wszystkich partnerów i dostawców do uczestnictwa w usystematyzowanych i bezpiecznych procedurach pracy.

Obejrzyj film, w którym opowiem m.in. o tym, komu i dlaczego potrzebny jest system PDM

 

Zaciekawiła Cię moja prezentacja? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji.

Zapraszam do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji poświęconych zarządzaniu dokumentacją projektową w Państwa firmie.

piotr_wasilczykPiotr Wasilczyk

tel. 42 288 16 27
kom. 603 490 009
piotr_wasilczyk@aplikom.com.pl

lub wyślij formularz a ja oddzwonię:

  Firma:
  Imię i nazwisko:
  Telefon kontaktowy:
  Adres e-mail:
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO