Menu

WEBINARIUM PLATEIA – 13 LIPCA 2018, GODZINA 13.00

Zapraszamy serdecznie na darmowe webinarium Plateia. Podczas prezentacji online pokażemy typowy proces projektowania drogi przy użyciu oprogramowania w wersji wieczystej oraz udowodnimy, że stworzenie swojego pierwszego projektu w programie Plateia jest wyjątkowo proste. Bądź z nami – niespodzianka czeka!

Jakie korzyści gwarantuje udział w webinarium Plateia?

1. Poznanie najlepszych narzędzi oprogramowania (zgodnego z BIM), które przyspieszają prace projektowe od ręki. Dzięki temu, liczba kliknięć spada o 50%.

2. Poznanie, z jakich funkcjonalności korzysta konkurencja, która płynnie przeszła na oprogramowanie w wersji wieczystej.

Bądź z nami na webinarium (13 lipca o godzinie 13:00) i dołącz do grona pionierów projektowania!

 

Pobierz materiał:

 

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

 

Więcej informacji o oprogramowaniu wieczystym Plateia dostępnych jest tutaj.