Menu

Roczny dostęp do BIM 360 Docs dla wszystkich subskrybentów AEC Collection

 

BIM 360 Docs to kompleksowe narzędzie, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie dokumentacją projektową online. Wystarczy dowolne urządzenie mobilne, aby z dowolnego miejsca na świecie współpracować z członkami zespołu projektowego. BIM 350 Docs to również sprawna koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach inwestycji – od koncepcji do realizacji.

Obecnie producent wszystkim subskrybentom AEC Collection gwarantuje roczny dostęp do BIM 360 Docs – całkowicie za darmo!

Managerowie Kontraktu otrzymali od Autodesk zaproszenie do rocznego testowania narzędzia BIM 360 Docs. Łącząc oprogramowanie wchodzące w skład kolekcji AEC z narzędziami chmurowymi BIM projektanci zyskują więcej – od dziś zarządzanie danymi i podgląd dokumentacji jest możliwy dzięki jednej, wspólnej platformie BIM 360.

 

Dlaczego warto korzystać z BIM 360 Docs?

Całkowity porządek

Szybki dostęp do aktualnych dokumentów publikowanych w chmurze. Wszystkie pliki przesyłane przez członków zespołu są gromadzone i logicznie uporządkowane w jednym miejscu. Dokumenty przesłane do chmury są automatycznie oddzielone od głównych plików projektu. 

Absolutna bezbłędność

Od dziś kompletna dokumentacja jest zorganizowana i pogrupowana. Rezultat? Pewność pracy na zawsze aktualnej i najnowszej wersji dokumentu. Przeglądanie plików, sprawdzenie, weryfikacja – wszystko na jednej platformie.

Pełna kontrola

Zawsze pełna kontrola nad obiegiem dokumentacji. Dzięki pięciu poziomom uprawnień poszczególne pliki i dane projektowe będą trafiały zawsze do odpowiedniej osoby.

 

Dla kogo BIM 360 Docs?

  1. Osoby zarządzające przepływem dokumentacji podczas projektowania oraz realizacji inwestycji budowlanych – dzięki BIM 360 Docs przetwarzanie dużej ilości można zautomatyzować.
  2. Inspektorzy nadzoru budowlanego i osoby pełniące funkcje kontrolne, które potrzebują natychmiastowego dostępu do aktualnej i najnowszej dokumentacji.
  3. Wykonawcy i podwykonawcy, którzy na bieżąco kontaktują się z projektantami i przesyłają informacje zwrotne dotyczące projektu.
  4. Inwestorzy, którzy chcą mieć wgląd w aktualne dane realizowanej inwestycji.

 

 

W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT

 

Magdalena Jóźwiak

Telefon: 42 288 16 19
E-mail: magdalena_jozwiak@aplikom.com.pl

Centrala

Telefon: 42 288 16 20
E-mail: aplikom@aplikom.com.pl