Menu

Zapraszamy do udziału w konferencji Budowa w chmurze – współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu, której celem jest przybliżenie Autodesk BIM 360.

Czytaj dalej

Relacja z konferencji „Implementacja BIM w projektach infrastrukturalnych. Aspekty praktycznych zastosowań”.

Czytaj dalej

BIM 360 Docs to kompleksowe narzędzie, które pozwala na przechowywanie i zarządzanie dokumentacją projektową online. Aplikacja to również sprawna koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach inwestycji – od koncepcji do realizacji. Obecnie producent wszystkim subskrybentom AEC Collection gwarantuje roczny dostęp do BIM 360 Docs – całkowicie za darmo!

Czytaj dalej

Jak zapanować nad zmianami projekcie, oddać pracę w terminie i uniknąć kar umownych? Niezbędne jest odpowiednie zaplecze narzędziowe.

Czytaj dalej

Błędy w projekcie mogą się pojawić na każdym etapie prac. Sprawdźmy, jak programy Urbano, ReCap Pro i Navisworks Manage rozwiązują ten problem.

Czytaj dalej

Jak zapanować nad zmianami projekcie, oddać pracę w terminie i uniknąć kar umownych? Jak eliminować błędy, a przede wszystkim, jak sprostać rosnącym oczekiwaniom inwestora? Niezbędne jest odpowiednie zaplecze narzędziowe.

Czytaj dalej

Factory Design Utilities to rozwiązanie przygotowane do tworzenia oraz optymalizacji planów zakładów produkcyjnych, umożliwiające projektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu, dzięki stworzeniu cyfrowego modelu.

Czytaj dalej

Vault to oprogramowanie do zarządzania danymi. Ułatwia współpracę zespołów projektowych, inżynieryjnych i działów wytwarzania w zakresie ponownego zastosowania danych projektowych, a także współpracy oraz udostępniania informacji o cyfrowych prototypach.

Czytaj dalej