Menu

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania architektury, infrastruktury oraz budownictwa, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie. Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych.

Czytaj dalej

Pakiety Autodesk Infrastructure Design Suites obejmują zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Autodesk Civil 3D to idealny i kompletny program CAD do projektowania dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji, urbanistyki czy geodezji. Posiada przyjazny interfejs i zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami.

Czytaj dalej

Vehicle Tracking pozwala sprawdzić trajektorię pojazdów, ocenić ruch pojazdów oraz oszacować potrzebne miejsce do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp.

Czytaj dalej

Plateia to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do projektowania nowych i rekonstrukcji istniejących dróg wszystkich kategorii od autostrad po drogi miejskie.

Czytaj dalej

Autopath wspiera projektowanie dróg w zakresie obliczeń i wizualizacji trajektorii ruchu pojazdów, automatyzacji tworzenia krzywych koszowych, wysepek, zatok autobusowych na sytuacji, ułatwienia tworzenia i edycji linii trasowania, sprawdzania zgodności geometrii poziomej i pionowej z polskimi normami, generowania pasów ruchu i poszerzeń na łukach, kreskowania skarp, tworzenia arkuszy itp.

Czytaj dalej

Aplikom Oznakowanie Drogowe to aplikacja dedykowana wszystkim, którzy na co dzień zajmują się inżynierią ruchu i projektują oznakowanie dróg i ulic.

Czytaj dalej

Czy modelując korytarz brakowało Ci odpowiednich krawężników, barier? Musiałeś sam tworzyć bibliotekę chodników, ścieżek rowerowych skarp zgodnych z twoimi potrzebami? Wyręczyliśmy Cię w tym tworząc Aplikom Podzespoły Drogowe, nakładkę dla AutoCAD Civil 3D.

Czytaj dalej

Projektujesz drogi szybkiego ruchu i autostrady?
Tworzenie dziesiątek zespołów z różnymi rodzajami skarp powoduje u Ciebie ból głowy?
Jest coś lepszego: Aplikom Skarpy i Pobocza – nakładka dla AutoCAD Civil 3D – zgodna z Dz.U. 99.43.430.

Czytaj dalej

Aplikom Toolbox Civil 3D to pakiet dodatkowych narzędzi i bibliotek obiektów usprawniający proces projektowania infrastruktury drogowej i sieciowej w systemie AutoCAD Civil 3D.

Czytaj dalej