Menu

Informacje Ogólne

Prowadzący: Marek Majewski

Dyrektor Techniczny w Arkance Systems Poland – Platinum Partner Autodesk, Członek Stowarzyszenia BIM dla Polskiego Budownictwa. Odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań informatycznych w oparciu o oprogramowanie Autodesk: systemy BIM, GIS, PDM/PLM w architekturze, infrastrukturze i na rynkach produkcyjnych. Pracuje z oprogramowaniem Autodesk od 1995 roku. Współpracuje z Autodesk jako Subject Matter Expert, kontroluje jakość polskiej lokalizacji Autodesk Revit, Civil 3D i AutoCAD Map 3D oraz tworzy biblioteki polskich standardów dla Civil 3D. Do jego obecnych obowiązków należy zarządzanie multidyscyplinarnymi projektami wdrażania nowych technologii informatycznych.

Dlaczego warto?

Podczas warsztatu utworzymy prosty podzespół Civil 3D, zdefiniujemy jego parametry, dodamy kody i przetestujemy jego działanie w korytarzu oraz na przekrojach.

Ponadto omówimy budowę zestawu parametrycznych podzespołów (pas ruchu o zmiennej geometrii na przechyłce, warstwa mrozoodporna docinana do skarpy, parametryczna skarpa z rowem i humusem) – definicję warunków logicznych oraz przekazywanie parametrów między podzespołami.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

  Imię i nazwisko
  Nazwa firmy
  Telefon
  Adres e-mail
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO