Menu

Jak zmienić nudną pracę na wygodne modelowanie 3D.

 

Wizualizacje

Czy wiesz, że dzięki modelowaniu 3D bez zbędnych objaśnień pokazujesz szefowi bądź klientowi swój projekt? Dodajesz realistyczne tekstury, cieniowanie lub włączasz widok perspektywiczny. Dzięki przekrojom, podglądasz nawet projekt od środka. Czy to samo możesz zrobić na swoim oprogramowaniu? Sprawdź, jak przestać się nudzić w pracy.

 

Aktualizacja dokumentacji

Czy wiesz, że każdą zmianę dokonaną w modelu 3D przenosisz automatycznie na dokumentację 2D? Sprawdź, jak przestać poprawiać linię po linii na każdym rzucie. Zobacz, jak skończyć z marnowaniem czasu na zmianę lub przebudowę rysunku i wykorzystać możliwości modelowania 3D.

 

Lista materiałowa

Czy wiesz, że za pomocą jednego kliknięcia tworzysz całą listę materiałową opartą na Twoim produkcie? Drugim kliknięciem przygotowujesz i eksportujesz kompletne zestawienie ze wszystkimi istotnymi danymi. Sprawdź, jak przestać tracić czas na żmudne działanie i w końcu skupić się na konstruowaniu.

 

Analiza naprężeń

Czy wiesz, że po przejściu na modelowanie 3D wykonasz analizy naprężeń zaprojektowanego urządzenia? W końcu sprawdzisz, czy dana część wytrzyma obciążenie, jakie pojawia się podczas jej normalnej pracy. Wykonuj obliczenia sprawdzające, wprowadzaj poprawki do konstrukcji, podglądaj sprawozdanie z analizy w przeglądarce internetowej. Otwórz się na możliwości świata 3D.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie przybliżą szczegóły.

KONTAKT

 

Konrad Donder

Telefon: 42 288 16 30
E-mail: konrad_donder@aplikom.com.pl

Centrala

Telefon: 42 288 16 00
E-mail: aplikom@aplikom.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

  Imię i nazwisko:
  Telefon:
  Adres e-mail:
  Nazwa firmy:
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO