Menu

Zapowiedź Konferencji Organizowanej Przez Aplikom i StudioARS – 16 października 2018 w Pabianicach

Konferencja „Implementacja BIM w projektach infrastrukturalnych. Aspekt praktycznych zastosowań”. – 16 Października 2018, Hotel Fabryka Wełny w Pabianicach.

Konferencja „Implementacja BIM w projektach infrastrukturalnych. Aspekty praktycznych zastosowań” to jedyne takie wydarzenie, które łączy wymiar teoretyczny i praktyczny projektowania infrastruktury zgodnego z BIM. Prelegenci z Polski i Chorwacji zaprezentują możliwości programów do projektowania, koordynacji oraz komunikacji wokółprojektowej. Zaproszeni referenci na rzeczywistych przykładach pokażą, że rozpoczęcie pracy i wykonanie swojego pierwszego projektu BIM nie jest trudnym wyzwaniem. Udowodnią, że BIM to nie chwilowa moda, ale wręcz konieczność i podpowiedzą, jak zaadaptować się do nadchodzących zmian. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Implementacja BIM w projektach infrastrukturalnych. Aspekty praktycznych zastosowań” organizowanej we współpracy przez firmy Aplikom i StudioArs.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie: 

Konferencja BIM 2018

 

Podczas konferencji nie zabraknie stoisk naszych Partnerów, m.in.: firmy TPI oraz HP.  Do dyspozycji pozostaną również specjaliści z Działu Szkoleń.

 

Do zobaczenia na konferencji!