Menu

Zapowiedź Konferencji Aplikom i CGS Labs Connect – „Projektowanie infrastruktury w praktyce”

Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” – 7 listopada 2017, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie w kraju, które łączy wymiar teoretyczny i praktyczny projektowania. Prelegenci z Polski i Słowenii zaprezentują największe możliwości programów dostępnych w wersjach wieczystych – Plateia, Ferrovia i Aquaterra.

Zaproszeni referenci na faktycznych przykładach pokażą, że rozpoczęcie pracy i wykonanie swojego pierwszego projektu nie jest trudnym wyzwaniem. Podczas konferencji zostanie poruszony temat BIM w infrastrukturze. Reprezentanci firm udowodnią, że nie jest to chwilowa moda, ale wręcz konieczność i podpowiedzą, jak zaadaptować się do nadchodzących zmian.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Projektowanie infrastruktury w praktyce” organizowanej we współpracy firmy z CGS Labs Connect. Wstęp jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się na stronie: 

http://konferencja-cgs.pl

 

Podczas konferencji nie zabraknie stoisk naszych Partnerów, m.in.: firmy Lenovo oraz Agraf. To świetna okazja, aby przetestować stacje robocze, skanery, plotery i wiele więcej. Do dyspozycji pozostaną również specjaliści z Działu Szkoleń.

 

Do zobaczenia na konferencji!

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych Patronów Medialnych: edroga.pl, wodkaneko.plwoda-scieki.com, cadportal.pl, przegladgeodezyjny.plwww.w-i.com.plautostrady.elamed.pl.